Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

11 stycznia 2021

Sprawdź więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem przelewów na https://flobo.io.

Biznesmeni bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]