Optymalizacja strony

6 marca 2019

Jeśli prowadzisz własny biznes, najlepiej wiesz, jak kluczowa jest Twoja strona www. To właśnie ona jest w stanie skłonić potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług. Atrakcyjna witryna to zdecydowanie zbyt mało. Warto zadbać też o jej widoczność w wyszukiwarce. W tym celu pomoże fachowa optymalizacja wykonana przez naszych specjalistów z optymalizacja.co.

Co to jest optymalizacja stron www? Odpowiadają fachowcy z optymalizacja.co

Optymalizacja strony internetowej opiera się na modyfikacji kodu źródłowego oraz contentu na witrynie. Dzięki tym procedurom strona staje się bardziej czytelna dla czytelników oraz wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja może zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnej frazy kluczowej.

Optymalizacja.co – co robimy?

Nasz zespół zajmuje się optymalizacją sklepów internetowych i stron www oraz projektuje wersje stron na urządzenia mobilne. Na początku wyszukujemy frazy kluczowe wyszukiwane przez grupę docelową. Potem optymalizujemy treści i generujemy nagłówki podstron. Poza tym, modyfikujemy struktury adresów URL, nawigację strony, a także wprowadzamy inne niezbędne działania. Zawsze kontaktujemy się bezpośrednio z każdym klientem i dopasowujemy usługi do budżetu.