Jak promować firmę przez gadżety? Wybierz praktyczne torby z logo

17 lutego 2021

Przed właścicielami firm, którzy zamierzają poprowadzić promocję czy też jadą na targi, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on przecież nie tylko przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, ale także stanowić dla nich pewną wartość, żeby od czasu do czasu z niego korzystali i tą drogą utrwalali więź z marką. Gadżetem tego typu są miedzy innymi torby z nadrukiem.

Sportowe oraz podróżne – warianty toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych szybko spostrzeżemy, iż pod hasłem “torba” kryje się mnóstwo produktów. Są to głównie torby na zakupy – chyba najpopularniejszy i bardzo użyteczny gadżet reklamowy. Nadruk logo bądź nazwy imprezy na jutowych, bawełnianych i płóciennych torbach na ramię po prostu bardzo dobrze wygląda i jest na tyle wytrzymały, żeby długo utrzymywać się na tkaninie. Kolejnym plusem takich toreb jest ich cena. Zależnie od wielkości zamówienia oraz typu torby, koszt zazwyczaj zaczyna się od paru złotych za sztukę. Logotypy można wykonać też na torbach sportowych, podróżnych czy na notebooka. Są to gadżety, które docenią np. organizatorzy popularnych sympozjów oraz wykładów. Rzecz jasna, cena toreb tego rodzaju i wykonania nadruku na nich jest wówczas zdecydowanie wyższa – osiąga kilkadziesiąt złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby z nadrukiem?

Agencje organizujące działania promocyjne przeważnie zamawiają kilka typów gadżetów. Powinny więc poszukiwać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze co najmniej kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Jednocześnie z torbami bawełnianymi warto zdecydować się np. na nadruk na plecakach typu worek, kosmetyczkach czy innych przydatnych produktach z tkaniny lub dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak smycze, ołówki oraz długopisy, które wciąż są uwielbiane przez klientów.