Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

25 października 2019

Szukasz więcej informacji o kursie rysunku architektonicznego? Znakomicie trafiłeś! Kliknij tu

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady profesjonalistów, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]