Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

27 sierpnia 2021

Digital painting kurs. Zdobądź więcej informacji.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]