Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

4 grudnia 2020

Skieruj się tutaj, aby skorzystać ze wsparcia złotnika Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można odnaleźć prawie wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, wisiorka bądź pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli mamy zamiar kupić obrączki albo pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego obwodu albo zrobi nowy. Następnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady jubilera. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś niepowtarzalny podarunek, albo mamy własny pomysł na pierścionek czy też naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]