Sklep ze srebrnymi kolczykami

9 czerwca 2019

Jeśli chcesz zamówić srebrne kolczyki, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki są najbardziej popularnym i najczęściej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swą popularność zawdzięczają zapewne dużej różnorodności wzornictwa, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są prawdopodobnie kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i dodatkowo chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o intrygującej matowej powierzchni i srebro oksydowane w kolorze grafitu.

Rodzaje zapięć spotykanych w kolczykach

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwie grupy zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Mnogość rodzajów zapięć pozwala tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]