Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

25 maja 2023

Skieruj się tu po więcej informacji o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia metal, projekt i ozdobne kamienie, ale również rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało możemy nosić na spotkania z przyjaciółmi.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem będą z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych strojów. Do pracy warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie równie korzystnie, co naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]