Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

16 stycznia 2020

Więcej w temacie kolczyki bigle na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i inne materiały. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie bez wątpienia nieczęsto będą wyjmowane z opakowania. Z tego względu wybierając biżuterię warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty oraz bigle. Który typ okaże się trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i świetnie się prezentują.

Jak wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o stosunkowo kwadratowej twarzy – są wysokie, zatem nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na okrągłej buzi – zwłaszcza, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy rzecz jasna zaznaczyć, iż klientki o trochę odmiennej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach z ozdobnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich pozyskania i fantazji jubilera. Największym zainteresowaniem cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto kupić? To sprawa indywidualnych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze zda egzamin minerał sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]