Kolczyki. Dla dziewczynek kilkuletnich czy starszych?

8 kwietnia 2019

Chcesz nabyć kolczyki dla dziewczynek? Zobacz tutaj

Mimo że wiele mam sceptycznie spogląda na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio przeprowadzony zabieg przekłucia uszu nie wiąże się z dużym niebezpieczeństwem. Dziewczynki kochają ozdoby, zaś kolczyki okażą się dla nich na pewno powodem do dumy. Należy też wspomnieć o mnogości projektów biżuterii dla dziewczynek – są wśród nich modele przypominające kolczyki dla dorosłych, jak i te ozdobione bohaterami najpopularniejszych kreskówek. Warto więc odrzucić strach – jeżeli nasza córka chce nosić kolczyki – warto pozwolić jej na to oraz wybrać najlepsze kolczyki dla dziewczynek.

Kiedy sięgnąć po kolczyki dla dzieci?

Stawiając na kupno kolczyków dla dziewczynek, powinniśmy bezwzględnie wiedzieć o tym, iż u najmłodszych dziewczynek przekłucie uszu może wiązać się z poważnymi problemami. Przekłute uszy ciężko się zabliźniają, zaś ich przemywanie może być dla malucha bardzo bolesne. Podobnych problemów nie unikniemy nawet kupując srebrne kolczyki dla dzieci. Dlatego najlepiej postąpimy przekłuwając uszy dziecku, które samo tego chce i ma ukończone co najmniej siedem lat.

Kolczyki dla dziewczynek – o czym nie zapominać?

Po pierwsze należy zdać sobie sprawę, iż organizm dziecka słabiej radzi sobie z zakażeniami, które niestety zawsze mogą spotkać nas przy noszeniu kolczyków. Z tego powodu kupując kolczyki dla dziewczynek należy wybierać kolczyki antyseptyczne – na przykład te wykonane ze srebra. Przed zakupem powinniśmy też dowiedzieć się, jakie kolczyki dla dzieci znajdziemy na rynku – najszerszą ofertę mają e-sklepy.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]