Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

16 października 2020

Wyprawy górskie - tutaj zobaczysz najlepszą ofertę

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników i liderów znających na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale także ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]