Obóz tenisowy

24 marca 2024

Obóz tenisowy - więcej o ofercie na https://teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/.

Wakacje to okres, który można spędzić w pokoju, oglądając po kolei seriale. Można też spędzić je aktywnie. Jedną z możliwości spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy godziny treningu w każdym dniu. Poza tym, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można zobaczyć lokalną przyrodę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że niezapomniane wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w nad polskim morzem. Właśnie w takich miejscach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – grupa docelowa

Obozy tenisowe adresowane są przede wszystkim do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i mniejsze dzieci. Istnieją również oferty dla rodziców z dziećmi.

Nasze dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]