Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

23 stycznia 2023

Dostawca silników prądu stałego - z kompletną ofertą zapoznasz się na tej stronie.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy ekspozycji na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]